Garanti

Gümüş takılarımız siparişinizin teslim tarihinden itibaren 1 Yıl Garanti kapsamındadır. Bu süre içinde kullanımdan kaynaklı olmayan bir sorun yaşadığınızda ürününüzün tamir, bakım ve onarımı Hestia Silver tarafından ücretsiz olarak yapılır.

Ürününüzü firmamıza ulaştırmak için öncelikle 0531 706 39 35 no’lu Whatsapp hattımızdan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek talebinizi bildirmeniz ve onaylatmanız gerekmektedir. İletişime geçilmeden yapılan gönderimler teslim alınmayacaktır.

Ürünlerinizi faturanız ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası olmayan ürünlerin işleme alınması mümkün olmamaktadır. Bu nedenle faturanızı lütfen saklayın.

Ürünlerinizin garantilerinin devam edebilmesi için Hestia Silver dışındaki üçüncü şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları gerekmektedir. Üzerinde değişiklik ya da tahrifat yapılan ürünler garanti kapsamı dışında kalır.

Garanti kapsamında kargo masrafları tüketici tarafından karşılanır. Ürünlerin firmamıza ulaştırılması sırasında tüm sorumluluk tüketiciye aittir. Hestia Silver sorumlu tutulamaz.

Shopping cart
Kayıt Ol

Hesabın yok mu?

Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Konuşmayı Başlat
Whatsapp Hattı
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?